URM
Події Міжнародні Новини

Через дефіцит підшипників на росії Тихвінський вагонобудівний завод продовжив простій

На росії пішов у простій Тихвінський вагонобудівний завод. Пояснюють це дефіцитом підшипників, які постачалися зі США. Про це повідомляє newssky.com.ua, посилаючись на інтерв’ю директора ТВСЗ Євгена Кузьменка російським виданням. Простій оголосили поки що на місяць.

Видання зауважує, що критичними для безперервної діяльності виробництва виявилися два фактори — забезпеченість імпортними деталями для касетних підшипників та закупівельна політика споживачів. Через підшипники стали всі заводи. Зокрема, ТВСЗ призупинив виробництво ще 17 травня та планував відновити його до початку літа. Дефіцит підшипників та іншої імпортної технологічної продукції виник на тлі санкцій, запроваджених ЄС, США та іншими країнами проти Росії через війну в Україні.

Кузьменко зазначив, що зараз вони шукають альтернативу американським підшипникам. Насамперед розглядаються російські виробники. За словами директора, контрактний портфель підприємства – 20 тис. вагонів. Таким чином, воно забезпечене роботою більш ніж на рік.

Директор зауважив, що ід час простою працівники продовжують отримувати зарплату «відповідно до трудового законодавства». Штат підприємства становить 7000 осіб. Частина з них перебувають у чергових відпустках, решті виплачують 2/3 від середньої зарплати – близько 38 тисяч рублів.

Мінпромторгу повідомляє, що у 2022 році росія планує виготовити 390 тисяч касетних підшипників. Як вважають у відомстві, це дозволить задовольнити внутрішній попит. Виробництво продовжиться, незважаючи на вихід іноземних компаній, що працюють у цій сфері.

Така впевненість зумовлена тим, що, наприклад, шведська група компаній SKF після рішення згорнути бізнес у росії продала російському менеджменту 100% часток у статутному капіталі ТОВ «СКФ», яке продовжить випускати касетні підшипники під новим найменуванням ТОВ «ТЕК-КОМ виробництво». Крім того, їх, як і раніше, робить компанія ТОВ «ЕПК-Бренко».

читайте також

Завантаження....