URM
Пасажирські перевезення Новини

Частину коштів з продажу напоїв в Інтерсіті буде спрямовано на гумдопомогу дітям

З 13 травня в усіх швидкісних поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+ знову стане доступним замовлення їжі, напоїв та снеків на борту. Пасажирам будуть запропоновані хот-доги, сендвічі, кава та десерти.

В УЗ розповіли, що кожні 2 гривні від вартості гарячого напою на борту поїзда будуть спрямовані на лікування дітей, які постраждали внаслідок агресії росії проти України.

Пасажири зможуть долучитися до соціальної ініціативи, яку Укрзалізниця реалізує разом з фуд-партнером WOG Cafe та благодійним фондом «Твоя Опора», з 13 травня до 31 серпня 2022 року. Фонд розподілить отримані кошти на допомогу дітям у 67 лікарнях у 20 областях України, а також підопічним дитячих будинків у містах, що потерпають від російської агресії.

Нагадаємо, на початку повномасштабної війни Укрзалізниця тимчасово відмовилася від бортового фуд-сервісу. У лютому-березні поїзди Інтерсіті+ транспортували до безпеки пасажирів із Харкова, Києва, Вінниці та Дніпра, рекордно вміщуючи понад 300% від номінальної пасажиромісткості вагонів. Усього з 24 лютого залізницею евакуйовано понад 3,8 млн людей, з яких орієнтовно 1 млн — діти.

читайте також

Завантаження....