URM
Вантажні перевезення Новини

Бюджет Тернопільщини недоотримав 2 млн грн через нестачу зерновозів

Тернопільська область втратила до 2 млн грн податкових надходжень через те, що нестача зерновозів у 2020-2021 МР призвела до скорочення обсягів відвантаженого зерна.

Про це повідомили в Департаменті агропромислового розвитку Тернопільської ОДА, передає AgroPortal.ua.

Заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Василь Кічак відзначає, що ​така ситуація склалася на ринку зерна в області через непередбачувану тарифну політику Укрзалізниці.

Незадовільна діяльність регіональної філії «Львівська залізниця» призвела до припинення роботи підприємств області — завантажені зерном вагони протягом кількох діб стоять на під’їзних коліях елеваторів через відсутність тепловозної тяги, що ставить під загрозу виконання експортних контрактів і поставок»

Василь Кічак

В ОДА також відзначили, що аграрними підприємствами області зібрано понад 3,1 млн т зерна і 0,7 млн т насіння олійних культур, основна частина яких реалізується за межі регіону та на експорт/

Нагадаємо, за даними ТСК, Укрзаілзниця не змогла повною мірою задовольнити потреби зростаючої економіки України. Разом з тим, в Центрі досліджень залізничного транспорту пояснили причини переорієнтації перевезень зерна від Укрзалізниці.

читайте також

Завантаження....