URM
Рухомий склад Новини

Буреш: УЗ повинна закупити 315 нових локомотивів

Член правління Укрзалізниці Франтішек Буреш написав колонку виданню ЦТС, де розповів про концепцію роботи з парком локомотивів. Основні тези далі.

Концепція розроблена на період до 2033 року. Вона є базовим стратегічним документом, який дозволяє компанії планувати роботу локомотивного господарства на довгостроковий період.

На сьогодні знос парку складає більше ніж 90%. Знос електровозів складає 94,4%, тепловозів — 98,3%. Із загальної інвентарного парку локомотивів лише 190 одиниць (або 5,3%) віком від 25 років.

Очікується, що до 2033 року УЗ знизить свої витрати на підтримку парку шляхом уніфікації серійності тепловозів й оптимізує номенклатуру запасних частин і матеріалів для їх ремонту.

Крім того, до 2033 року буде проведено капітальний ремонт з модернізацією окремих вузлів 160 магістральних тепловозів, ще 50 тепловозів пройдуть окремі види ремонтів. Таким чином, на поліпшення оперування магістральних вантажних тепловозів має бути направлено в загальному до 7 млрд грн.

Загальний прогноз вартості реалізації проєкту становить до 90 млрд грн. Зокрема до 2033 року УЗ повинна буде закупити 315 одиниць нового тягового рухомого складу з урахуванням їх локалізації на рівні 35-55%.

читайте також

Завантаження....