URM
Рухомий склад Новини Тяга

Буреш: договір з Alstom на закупівлю 130 електровозів буде укладено до вересня

Після того як була укладена міжурядова угода щодо закупівлі Україною 130 електровозів Alstom, її має затвердити Верховна Рада.

Лише після цього мають укласти договір. Про це повідомив член правління УЗ Франтішек Буреш під час візиту делегації Alston на ЗЕРЗ. За його словами, договір має бути підписаний наприкінці серпня – початку вересня.

Також важливим моментом є обслуговування. За словами Франтішека Буреша, французи пропонують сервісну підтримку на весь життєвий цикл локомотивів (30 років).

Обслуговування виконуватиметься в Україні із залученням французьких спеціалістів. Крім цього, посадовець пообіцяв, що з новими локомотивами не буде проблем, як із попередніми міжнародними закупівлями.

Ті, хто купляли американські електровози, не обговорювали сервісне обслуговування. Де це буде? Приміщення? Вартість? З французами ми зараз це обговорюємо. З американцями цього не було. З чехами двоповерхові поїзди, мої попередники сказали, що все зробимо своїми силами, але далі ніяких правил техремонту не дотримувались.

Франтішек Буреш

Нагадаємо, французький концерн Alstom готовий поступово локалізувати до 35% виробництва й обслуговування локомотивів в Україні. Проте лише з 11-го електровоза.

читайте також

Завантаження....