URM
Інфраструктура Міжнародні Новини

«Буковель» готовий профінансувати будівництво колії до курорту

Улітку 2021 року керівництво ТзОВ «Буковель» звернулося до Укрзалізниці  із проханням розглянути можливість будівництва нової залізничної гілки до курорту.

Згідно з договором, фінансування проєкту готовий взяти на себе курорт, натомість Укрзалізниця має розробити передпроєктну пропозицію. Вартість будівництва та деталі проєкту розголошувати в УЗ відмовилися, посилаючись на комерційну таємницю.

Одним із варіантів прокладання залізничної гілки до курорту «Буковель» є продовження колії від Татарова. Далі планують прокласти окрему залізничну гілку завдовжки близько 20 км.  Вартість проєкту оцінюють орієнтовно щонайменше у мільярд гривень.

Нагадаємо, у жовтні голова філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський заявив, що Перевізник вивчає можливість будівництва нової залізничної гілки, яка буде вести до гірськолижного курорту «Буковель».

Крім цього, протягом найближчого року Перцовський анонсував рішення щодо комплексу робіт на станції Татарів: поліпшення вокзального комплексу, будівництво стоянки для автобусів, якими туристи добиратимуться безпосередньо до курорту, подовження і розширення платформи.

читайте також

Завантаження....