URM
Вантажні перевезення Новини

Бізнес просить МІУ спростити доступ до колії в рамках експерименту з приватною тягою

Приватні компанії заявляють про необхідність спрощення вимог щодо доступу до залізничної інфраструктури Укрзалізниці, зокрема, на ділянках, де є рух швидкісних пасажирських поїздів.

Про це в ході конференції «Мультимодальний транспортний маршрут: Чорне море — Балтійське море. Розвиток, стратегія, проєкти» заявив Андрій Мірошніков, директор з розвитку і тарифної політики «Українська локомотивобудівна компанія».

Ми розуміємо, що управління рухом відбувається одноосібно змінним працівником залізниці. Усі локомотиви, будь то приватні або інвентарні, виконують команди чергового по станції або диспетчера і рухаються згідно з графіком. Графік руху дозволяє розвести вантажні й пасажирські потяги так, що вони не будуть ніяким чином один одному заважати. Тому ми вважаємо таку норму дискримінаційною, ми намагаємося переконати Міністерство інфраструктури в тому, що її потрібно прибрати з порядку допуску приватних локомотивів. Це дасть можливість отримати доступ до всіх ділянок і відповідно цей проєкт отримає повноцінне наповнення вантажами.

Андрій Мірошніков

Зауважимо, відповідну правку ТОВ «Локомотивобудівна компанія» вносила на розгляд МІУ, але міністерство її відхилило.

читайте також

Завантаження....