URM
Міжнародні Новини

БЖД впровадить на найбільших станціях автоматизовану систему контролю роботи маневрових локомотивів 

Білоруська залізниця має намір розширити практику пілотного проєкту з автоматизації контролю роботи маневрових локомотивів.

Автоматизоване робоче місце маневрового диспетчера розроблено на основі автоматизованої системи керування станцією, що діє, для вирішення завдань, пов’язаних з оптимізацією станційної роботи.

В основі роботи АРМ ДСЦ лежить використання геоінформаційних систем. Це робоче місце дозволяє за допомогою ГІС-технологій здійснювати в онлайн-режимі диспетчерський контроль за дислокацією маневрових локомотивів, автоматично фіксувати час початку і закінчення маневрових операцій, враховувати пройдену локомотивом відстань і кількість вагонів, що переміщуються, а також визначати завантаження і продуктивність локомотивів.

Пілотний проєкт реалізовано у 2021 році на станції Степ’янка Мінського відділення Білоруської залізниці, де АРМ ДСЦ було впроваджено у промислову експлуатацію.

Наразі триває підготовка щодо впровадження цієї системи на станціях Білоруської залізниці. Планується, що системою АРМ ДСЦ будуть охоплені насамперед усі залізничні вузли, а також усі великі станції, на яких проводиться маневрова робота.

Нагадаємо, з початку 2021 року білоруська залізниця транспортувала понад 1 000 000 контейнерів TEU у всіх видах сполучення. Відтак за 9 місяців 2021 року обсяг транзитних контейнерних перевезень збільшено в 1,4 раза, порівнюючи з аналогічним періодом 2020 року.

читайте також

Завантаження....