URM
Інфраструктура Новини

Білоруська залізниця в цьому році планує відремонтувати близько 300 км колій і 20 мостів

У 2022 році на Білоруській залізниці планується виконати ремонт 296,7 км колії, замінити 200 комплектів стрілочних перекладів новими та капітально відремонтувати 20 залізничних мостів. Про це повідомляє сайт перевізника.

Водночас протягом 2021 року на Білоруській залізниці було відремонтовано 241,9 км колії. Крім того, здійснено капітальний ремонт 28 залізничних мостів. За підсумками минулого року також було укладено понад 180 км безстикового шляху, який не тільки дозволяє зменшити зношування рейок і ходових частин рухомого складу, але й забезпечує зниження шумового впливу залізничного транспорту.

Для посилення верхньої будови колії та збільшення швидкостей руху поїздів у 2021 році було замінено понад 150 комплектів стрілочних переводів.

Виконання всіх видів робіт з ремонту та утримання залізничного полотна дозволило у 2021 році збільшити допустимі швидкості руху пасажирських поїздів на 200 км колії.

В той же час в Україні на початок 2022 року прострочено терміни капітального ремонту та реконструкції понад 10 тис. км головних колій з 26 тис. км головних колій, що експлуатуються (тобто для 38,4 % колій). Таку інформацію надали журналістам URM у Центрі досліджень залізничного транспорту.

Зазначимо, що в планах УЗ на цей рік відремонтувати та реконструювати 650 км колій.

Нагадаємо, Укрзалізниця без тендера замовила в  компанії Ахметова понад 3300 тонн рейок. Вартість угоди становить 114 млн грн, що на три мільйони менше від очікуваної вартості, яку для себе встановила сама УЗ. Закупівля відбулася без тендеру, адже дві попередні спроби його провести завершились невдало – відсутня кількість учасників.

читайте також

Завантаження....