URM
Міжнародні Новини Пасажирські перевезення Події

Білоруська залізниця передає інформацію про пасажирів силовикам

Білоруська залізниця звітує перед Генеральним штабом Збройних Сил Республіки про придбані білорусами квитки. Про це повідомляє спільнота залізничників Білорусі.

Зазначається, що інформація про пасажирів передається безпосередньо в відділ власної безпеки розвідувальних служб Збройних Сил РБ. Перевізник звітує про оформлення проїзних документів фізичних осіб на потяги, маршрут проходження яких проходить по залізниці.

Добова інформація щодо кількості пасажирів міських та міжрегіональних ліній економкласу також збирається та передається до Штабу»

спільнота залізничників Білорусі

Нагадаємо, Литва з лютого припинила транзит білоруських добрив. Раніше «Литовські залізниці» підписали договір з «Білоруськалієм», який діє до кінця 2023 року. Згідно з угодою, через Литву та Клайпедський порт перевозиться близько 11 млн тонн білоруських добрив.

Після того як 8 грудня набули чинності санкції США для «Білоруськалію», їхній транзит через Литву спочатку не було зупинено, оскільки «Білоруськалій» ще в листопаді виконав авансовий платіж «Литовським залізницям».

За оцінками експертів, Білорусь може втратити приблизно $2-3 млрд валютних надходжень через заборону транзиту. Водночас збитки, яких зазнає Литва внаслідок відмови від транзиту білоруських калійних добрив, сягають понад мільярд євро.

Після заборони білоруського залізничного транзиту компанія Orlen оголосила, що почне транспортувати продукцію зі свого нафтопереробного заводу в Литві в Україну через Польщу.

читайте також

Завантаження....