URM
Події Новини

білорусь визнає, що затримані в Україні вагони є суттєвими втратами для економіки

У Мінську визнали «суттєві втрати для економіки» через затримані в Україні вагони. Про це написали на білоруському сайті euroradio.fm.

Уперше білоруська сторона назвала цифри втрачених вагонів: 5 тисяч вагонів «для всіх потреб економіки». Зазначається, що тільки одне підприємство (ред. — очевидно, «Білоруськалій») втратило 2200 вагонів. Також називається цифра «17 тисяч вагонів спільного з росією рухомого складу».

Ми чудово розуміємо, що найближчим часом ці вагони не можна буде забрати. Та чи можливо їх забрати в принципі, на сьогодні до кінця незрозуміло.

Голова Мінської обласної організації Білоруської профспілки працівників хімічної, гірничої та нафтової галузей промисловості Дмитро Швайба

Як зазначає видання, за словами Швайби, це суттєвий удар і по «логістичних системах», оскільки «виникли величезні проблеми з контейнерами… вагонами». Проблему вирішують за допомогою «кредитних ресурсів у тій же росії та наповнення виробничих потужностей підприємств із випуску вагонів».

Після початку російської агресії Україна заарештувала майно білорусі та рф на 1 млрд доларів. РБ втратила тисячі вагонів та цистерн, білоруські судна, вантажівки, сталь та калійні добрива. Усе це Україна планує конфіскувати й відправити на потреби держави.

читайте також

Завантаження....