URM
Партнерські матеріали Новини

«БГС РЕЙЛ» закликає логістичну галузь долучитися до благодійної акції для дітей з окупованих територій

До Дня Незалежності України «БГС РЕЙЛ» організував першу закордонну поїздку до Вільнюса для 30-ти дітей з окупованих територій.

Спільна акція благодійного фонду Blue/Yellow Йонаса Омана та БГС Рейл передбачає подорож дітей з окупованих територій Донбасу та Криму до Литви. Під час подорожі вони проведуть тиждень у дитячому таборі поряд із містечком Калантай, а також відвідають литовську столицю.

На шляху до Литви діти відвідали Київ, де їх зустрічала гід компанії Guide me UA. Ольга Карпенко.

«Багато хто з учасників групи не встиг до окупації почати вивчення історії України в школі, й нашим завданням було нагадати їм про коріння, у легкій ігровій формі розповісти про важливі моменти становлення української нації. А також, познайомивши із пам’ятками 11 сторіччя, розкрити велич славного міста Києва. Ми також показали дітям, як активно розвивається столиця України: будуються мости, парки, й де тусить молодь їхнього віку», — поділилася гід.

“БГС Рейл” не виключає можливості продовження акції та запрошує долучитися до благодійних ініціатив інших учасників ринку вантажоперевезень та суміжних підприємств.

читайте також

Завантаження....