URM
Інфраструктура Новини

«Азовсталь» пройшла атестацію на відповідність рейкових скріплень для УЗ

«Азовсталь» пройшла атестацію на відповідність рейкових скріплень для УЗ за новими стандартами.

Компанія успішно пройшла атестацію на відповідність новим ДСТУ. Кваліфікаційні випробування та оцінку відповідності якості продукції проводила Спеціалізована комісія центрального апарату Укрзалізниці спільно зі співробітниками дирекції з технології та якості меткомбінату.

У ході атестації комісія оглянула продукцію цеху рейкових скріплень (ЦРС) і цеху механічних випробувань (ЦМІ) та протестувала її відповідність вимогам нових стандартів за хімічним складом і механічними характеристиками сталі, геометричними розмірами, формами й маркуванням.

Рейкові скріплення – елементи залізничної колії, що з’єднують між собою рейки та шпали. У процесі експлуатації скріплення піддаються серйозним навантаженням, тому підвищені вимоги висуваються як до конструкційних характеристик, так і до якості сталі, з якої вони виготовлені.

Нагадаємо, раніше Крюківський вагонобудівний завод провів випробування нової моделі вагона-самоскида (думпкара) моделі 33-714. Наразі готується документація для отримання дозволів на серійне виробництво думпкарів.

читайте також

Завантаження....