URM
Новини

«Азовсталь» намагається через суд оскаржити підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення

ПРАТ «МК «Азовсталь» подало позов до Окружного адміністративного суду Києва щодо відповідного наказу Міністерства інфраструктури України.

Позивач просить суд скасувати наказ міністерства, яким було підвищено тарифи на вантажні перевезення залізничним транспортом з 17 серпня 2021 року. Зокрема, ідеться про оскарження наказу Мінінфраструктури України №418 від 11.08.2021 «Про внесення змін до Коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги».

На думку позивача, вказаний наказ ухвалено міністерством із порушенням положень Конституції України та Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Наразі суд  вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо, нові тарифи на залізничні перевезення ввели в дію з 17 серпня. Ними встановлено тарифи для вантажів позакласної групи на нині чинному рівні для вантажів 1-го тарифного класу.

читайте також

Завантаження....