URM
Міжнародні Новини

Австрійська залізниця скасувала безкоштовний проїзд для українців

Загальний безкоштовний проїзд для українських біженців у громадському транспорті у Відні, Нижній Австрії та Бургенланді закінчується 30 вересня 2022 року. Про це транспортне об’єднання Східного регіону Австрії.

Водночас екстрений (терміновий) квиток на проїзд у поїздах ÖBB видаватиметься й надалі. При цьому діє наступне правило:

Екстрений квиток видається переміщеним особам (біженцям), які прибувають поїздами з Чехії (в’їзд через Брецлав), Словаччини (в’їзд через Марчегг, Кітзеє) та Угорщини (в’їзд через Хедьєшхалом).

Видача екстрених квитків здійснюється поїзними бригадами в поїздах. З 1 жовтня 2022 року видача екстрених квитків у квиткових касах ÖBB припиняється.

Квиток дійсний упродовж 24 годин від дати видачі для подальшого проїзду на поїздах ÖBB у межах Австрії або для поїздки в Німеччину (через Пассау, Зальцбург), Швейцарію (Buchs SG) або Італію (Brennero/Brenner, Tarvisio Boscoverde), і дійсний для проїзду у вагонах другого (2-ого) класу.

Щоб уникнути скрутних ситуацій, що пов’язані з новими змінами, видача попереднього типу екстреного квитка в квиткових касах і квиткових автоматах головного вокзалу Відня (Vienna Hauptbahnhof), як і раніше, можлива до 9 жовтня 2022 року.

Це правило діятиме до 31 грудня 2022 року включно.

читайте також

Завантаження....