URM
Події Новини

(ВІДЕО) Аварія в місті Дубно на переїзді. Нові подробиці

З лютого у  місті Дубно пасажирський поїзд № 43 Київ — Івано-Франківськ зіткнувся з вантажівкою. Унаслідок аварії постраждали машиніст та водій вантажівки. За словами голови правління Укрзалізниці Олександра Камишіна, працівник УЗ зараз перебуває в реанімації.

«Помічник машиніста встиг пригнутися. Машиніст до останнього вживав екстрених заходів і в результаті тяжко постраждав. Нині він у реанімації Рівненської міської лікарні. Зі свого боку компанія надасть усю необхідну допомогу машиністу, це питання у мене на контролі. 

Олександр Камишін

Навели в Укрзалізниці і статистику ДТП на переїздах. Так, у 2020 році із 59 ДТП на коліях 50 сталися через бажання водіїв проскочити під закритий шлагбаум. У 2021 році з 79 випадків 69 – це аварії на переїздах.

Та схоже, не всі водії розуміють, що залізничний переїзд — місце підвищеної небезпеки.  Так, нещодавно у ЗМІ Миколаєва вийшла стаття про те, що місцеві мешканці обурюються тим, що по кілька  разів на день і подовгу простоюють перед закритим залізничним переїздом.

Особливо обурила місцевих ситуація, коли  3 лютого 2022 року, приблизно з 17:20 автотранспорт застряг там у величезних заторах майже на півгодини. Водії лаялися, кричали на працівника залізниці, не особливо підбираючи культурні вислови, вимагаючи відкрити шлагбаум, оскільки потяг за весь цей час так і не пройшов повз машини, що чекали.

Виїхав лише один локомотив з боку порту повільно, проїхав трохи та почав здавати назад. Пройшло хвилин 20… Після питання «де поїзд?», сказали, що він має доїхати до станції (???), що автоматика інакше не відкриває шлагбаум. Після того, як почали обурюватися і сигналити машини, працівники залізниці пішли відкривати його вручну (це цирк просто!). Через це діти спізнилися на тренування, сиділи чекали на батьків у школі (початкові класи).

Олексій, місцевий мешканець

Редакція URM, зі свого боку, радить усім повторити пункт 20 правил дорожнього руху, а саме: «Рух через залізничні переїзди«. Знання і дотримання цих правил справді рятує життя.

читайте також

Завантаження....