URM
Події Новини

Аварія Інтерсіті: Українська залізнична швидкісна компанія підрахувала збитки

В Українській залізничній швидкісній компанії підрахували збитки від аварії швидкісного потяга Інтерсіті, який зійшов з рейок неподалік Запоріжжя. Про це журналістам URM розповів Директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Борецький Анатолій Станіславович.

Про збитки очікуємо інформації від ФУСШК (Філія «Українська залізнична швидкісна компанія», — ред.). Найбільші збитки будуть саме від ремонту Хюндая. Попередньо, у телефонному режимі, мені повідомили що це буде близько 4 млн доларів. Але це попередня оцінка. Це не офіційна цифра поки що.

Директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Борецький Анатолій Станіславович

Нагадаємо, у травні 6 вагонів швидкісного потяга Інтерсіті, що прямував із Києва до Запоріжжя, зійшли із рейок недалеко від кінцевої станції. Інцидент трапився біля міста Славгород, що на Дніпропетровщині. У цей час у вагонах перебувало 88 пасажирів. На щастя, обійшлося без постраждалих.

Зазначимо, що аварія Інтерсіті під Запоріжжям могла статися через некомпетентність машиніста, поганий стан колії та низький рівень забезпечення матеріалами. Більше інформації про інцидент читайте ТУТ.

читайте також

Завантаження....