URM
Бізнес Вантажні перевезення Новини

«Артемсіль» звернулося до МІУ щодо забезпечення підприємства достатньою кількістю вагонів Укрзалізниці

Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» звернулося до Міністерства інфраструктури України щодо розв’язання питання із забезпечення підприємства достатньою кількістю вагонів Укрзалізниці та зниження вартості перевезення вантажів.

Так, наголошується, що на сьогодні держпідприємство має критичну ситуацію із забезпеченням рудників вагонами, які є власністю Перевізника. Ідеться про криті вагони та піввагони, у яких (за технічним станом) є право транспортувати сіль до країн СНД.

У жовтні поточного року при заявці на 202 криті вагони під навантаження в країни СНД було подано лише 74 вагони, або 36 % від заявки. При загальній заявці 2685 напіввагонів, подано та завантажено 1502 вагони, або 56 % від заявки.

Також у компанії заявили, що після збільшення коефіцієнтів до Збірника тарифів та збільшення ставки плати за використання власних вагонів АТ «Укрзалізниця» вартість перевезень до Польщі збільшилася на 42,3 %, до Румунії — на 45,4 %, до Угорщини — на 42,3 %, до Словаччини — на 41,7 %.

Крім того, до низки проблем приєдналася і нещодавня заборона на перевезення солі до Грузії, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, країн Балтії у вагонах власності УЗ.

Нагадаємо, раніше виробник будматеріалів «Ковальська» заявив, що мали випадки, коли 80 % виробничих потужностей підприємства були зупинені через відсутність локомотивів на залізниці.

ДжерелоЦТС

читайте також

Завантаження....