URM
Вантажні перевезення Новини Події Тарифи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» на три місяці зупиняє ГЗК через значне зростання витрат на перевезення металопродукції залізницею

АТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (АМКР) із серпня 2022 року на три місяці припиняє роботу свого гірничо-збагачувального комбінату. Про це пише GMK Center із посиланням на пресслужбу підприємства.

Таке рішення в компанії пояснили значним подорожчанням логістичних послуг, а також падінням попиту на продукцію на світовому ринку.

Тимчасове зупинення ГЗК зумовлене зниженням активності в Європі на тлі ризику рецесії, а також істотним зростанням витрат на доставку залізняку. Блокада портів призвела до повного переходу на перевезення металопродукції споживачам залізницею. При цьому витрати на доставку зросли у п’ять разів.

пресслужба АМКР

У компанії також повідомили, що в серпні більшість персоналу, включно з менеджментом та працівниками-іноземцями, працюватиме на дві третини навантаження. Також дві третини окладу, незважаючи на зупинення комбінату, виплачуватимуть працівникам гірничого департаменту.

Ні фінансова криза 2008 року, ні пандемія коронавірусу – жодні випробування ніколи раніше не змушували «АрселорМіттал» вдаватися до скорочень робочого часу та виплат зарплат. Це безпрецедентна ситуація для нас усіх, у якій найголовніше – вижити.

гендиректор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо

читайте також

Завантаження....