URM
Події Новини

Антикорупційний суд не відпустив на поруки Дубневича

Вищий антикорупційний суд не відпустив на поруки народного депутата Ярослава Дубневича. Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура  підозрюють його в організації заволодіння понад 93 млн грн філії ПАТ «Укрзалізниця».

Раніше апеляційна палата ВАКС взяла під варту Дубневича із альтернативою 90 млн грн застави. Ці гроші за нього внесли, і він вийшов із СІЗО під зобов’язання. Слідство у справі Дубневича завершили.

Нагадаємо, на думку слідства, нардеп Дубневич, імовірно, є організатором схеми привласнення 93,2 мільйона гривень філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ УЗ під час постачання товарів за завищеними цінами у 2015-2017 роках.

Раніше, у червні, Антикорупційний суд розглянув і відмовив у задоволенні клопотання адвоката члена українського парламенту про зміну запобіжного заходу для Ярослава Дубневича.

За даними детективів, як голова комітету Верховної Ради з питань транспорту, Дубневич нібито організував і створив умови для закупівлі елементів колії коштом підприємства УЗ з порушенням законної процедури за завищеними цінами.

читайте також

Завантаження....