URM
Рухомий склад Новини

(ВІДЕО) Анджей Цебула: Вагони, які залишилися в Польщі, проходили ревізію цього року

Вагони Укрзалізниці з поїзда «Варшава-Київ», які зараз перебувають на території Польщі, проходили ревізію цього року. Про це журналістам URM розповів експерт з усунення ризиків у залізничних проєктах Анджей Цебула.

Важливо, що на кузовах усіх прибулих вагонів є позначка про проходження ревізії у липні 2021 року. Треба сказати, що ревізія — це такий тип технічного обслуговування, який передбачає приведення вагону до фабричного стану. Тобто такого, як він вийшов від виробника. Ті елементи гальм, які не працювали належним чином, там видно було, що їх не змінили на нові. Тобто такий режим виконання ревізії

Анджей Цебула

Більше детально дивіться у відео:

Нагадаємо, після поломки гальмівних систем двох вагонів у Польщі, у складі поїзду Варшава-Київ залишився один вагон, який 12 листопада прибув до столиці.

В свою чергу в УЗ заявили, що склад поїзда № 67 сполученням Київ – Варшава 05.11.2021 року в складі трьох пасажирських вагонів міжнародного сполучення габариту RIC був відправлений зі станції Київ – Пасажирський у технічно справному стані та прибув до пункту обороту станції Варшава без зауважень.

Нагадаємо, після поломки гальмівних систем двох вагонів у Польщі, у складі поїзду Варшава-Київ залишився один вагон, який 12 листопада прибув до столиці.

У ТСК Верховної Ради з питань Укрзалізниці зазначають, що це вже третій несправний вагон з 4 листопада, коли УЗ відновила рейси до Польщі.

Головна причина таких випадків – відсутність в Укрзалізниці дієвого контролю якості технічного обслуговування, ремонту та модернізації рухомого складу. Якщо і є такий контроль, то, судячи з тих вагонів, які на Варшавському вокзалі особисто бачив експерт, він суто формальний. Адже вагони, які в несправному стані залишилися у Варшаві, мали негерметичну гальмівну систему, про що свідчили і наліпки, які були розміщені на вагоні залізничниками. Польські локомотиви, в автоматичному режимі виявляють такі несправності через комп’ютерні системи. Тож після того, як вони зафіксували проблему, з’являється сигнал тривоги і вагони виключають зі складу поїзду.

ЮЛІЯ ГРИШИНА, ОЧІЛЬНИЦЯ ПРОФІЛЬНОЇ ТСК

Зазначимо, що вагони перебувають на території Польщі із приписаними до них провідниками.

читайте також

Завантаження....