URM
Вагонний парк Аналітика

Анбандлінг АТ «Укрзалізниця» : Лібералізація ринку оперування вантажними вагонами

Ця Зелена книга присвячена дослідженню ринку залізничних вантажних перевезень, зокрема його сегменту з оперування вантажними вагонами (їхнє утримання, ремонт, будівництво та надання у користування).

Метою написання цієї книги є визначення шляхів завершення структурної реформи АТ «УЗ», гарантування рівноправного, відкритого та прозорого доступу операторам до транспортної інфраструктури, підвищення конкуренції, вирішення проблем, пов’язаних із порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

Зелена книга містить аналіз ключових індикаторів та стану конкуренції ринку, цілей та завдань чинного законодавчого поля щодо реформування залізничного транспорту, освітлює перелік актів, які містять відповідні стратегічні завдання, аналізує ступінь їх виконання. Також зелена книга надає рекомендації для досягнення цілей та пропонує можливі варіанти вирішення визначених проблем.

У процесі розробки Зеленої книги були проведені консультації з представниками бізнесу та їх об’єднаннями, зокрема:

  • ГО «Всеукраїнська аграрна рада»
  • ГС «Центр дослідження залізничного транспорту»
  • ГО «Європейська бізнес асоціація» (зацікавлені у залізничних перевезеннях
    учасники)
  • ГС «Професійна асоціація корпоративного управління»

Ми хочемо висловити подяку усім організаціям та особам, які надавали консультації та інформацію під час підготовки цієї книги.

Написання зелених книг є поширеним методом започаткування професійного обговорення актуальних проблем у країнах Європи. Метою таких документів є напрацювання спільного бачення цілей у певній сфері та перешкод, що існують на шляху їхнього досягнення усіма зацікавленими сторонами (стейкхолдерами): державними інституціями, бізнесом, суспільством.

Офіс ефективного регулювання BRDO

читайте також

Завантаження....