URM
Вантажні перевезення Міжнародні Новини

Американські вантажні вагони хочуть переобладнати для транспортування української пшениці

Американський залізничний холдинг Railroad Development Corp (RDC) у співпраці з німецьким оператором RailAdventure опрацьовують можливість доставки 1000 вантажних вагонів з північної Америки в Європу, щоб допомогти експортувати зерно з України. Про це повідомляє ЦТС із посиланням на Railway gazette.

У країнах ЄС нині гостро відчувається дефіцит вагонів-зерновозів, які б могли бути задіяні під перевезення українського збіжжя. Тому розглядається можливість переобладнання інших вантажних вагонів під ці потреби.

Зазначається, що RDC виявив парк критих вагонів-хоперів, які раніше використовувалися для перевезення піску, які можна модифікувати для використання у Європі. Для початку роботи потрібно буде оновити гальмівне обладнання та колеса, щоб вони відповідали європейським вимогам. Для цього незабаром на тестування в ЄС можуть бути відправлені три перших вагони.

Якщо сертифікація буде успішною, то з вагонів сформують поїзди у складі 50 вагонів у кожному. Вони працюватимуть за п’ятьма маршрутами, визначеними зерновими компаніями.

читайте також

Завантаження....