URM
Міжнародні Бізнес Новини Рухомий склад

Alstom підвищить рівень локалізації виробництва в Казахстані

Компанія Alstom і Міністерство торгівлі та інтеграції Республіки Казахстан підписали меморандум про взаємодопомогу та співробітництво.

У документі зокрема йдеться і про підвищення рівня локалізації виробництва високотехнологічних запчастин і комплектувальних.

Alstom підвищить рівень локалізації виробництва в КазахстаніСторони домовилися про зміцнення співпраці в галузі просування продукції заводу «Електровоз құрастиру зауити» ( Електровозобиральний завод або «ЕКЗ»), розташованого в Нур-Султані. На цей час рівень локалізації виробництва там становить 38 %. Звдяки залученню до виробничого процесу казахстанських виробників металу, виробів з пластику, а також електротехніки цей показник планується підвищити до 50 % у 2025 році. Відповідно вартість продукції заводу буде знижена, а її конкурентоспроможність підвищиться.

Зараз компанію Alstom в Казахстані представляють понад 950 співробітників, зайнятих в основному на електровозозбиральному заводі «ЕКЗ», що займається виробництвом і технічним обслуговуванням електровозів. «ЕКЗ» є спільним підприємством Alstom (75 %) і «Трансмашхолдингу» (25 %).

Нагадаємо, улітку 2021 року завод Alstom випустив перший пасажирський локомотив, повністю зібраний у Казахстані.

читайте також

Завантаження....