URM
Міжнародні Новини

Alstom не встигає виконати зобов’язання перед Єврокомісією

У 2020 році Єврокомісія погодила злиття компаній Alstom і Bombardier Transportation за умови продажу частини бізнесів цих компаній до 31 липня 2021 року.

Зокрема, Alstom взяла на себе зобов’язання продати підприємство в Рейшсоффене на півночі Франції, де збирають поїзда Coradia Polyvalent, і ту частину підприємства в Хеннігсдорфі, яка займається виробництвом регіональних електропоїздів Talent 3.

Як повідомляють Business Insider й інші європейські видання, Alstom поки не вдається остаточно домовитися про продаж бізнесів у Хеннігсдорфі й Рейшсоффене з покупцем – чеською компанією Škoda Transportation.

Це означає, що теоретично Єврокомісія може скасувати угоду між Alstom і Bombardier, хоча до цих пір подібні рішення Єврокомісія жодного разу не приймала. За даними джерел Business Insider, Єврокомісія піде назустріч Alstom, якщо в досить короткий термін французька компанія виконає взяті на себе зобов’язання.

Нагадаємо, що 1 липня 2021 року Верховна Рада України ратифікувала Рамкову угоду між урядом України та урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки оновлення парку вантажних електричних локомотивів АТ «Укрзалізниця».

У межах угоди передбачається постачання 130 вантажних електротягів компанії Alstom. З них 80 — двосистемних, і ще 50 — односистемних.

читайте також

Завантаження....