URM
Без рубрики Бізнес Тяга

Alstom готовий підвищити рівень локалізації в контракті на поставку електровозів в Україну до 35%

Французький концерн Alstom готовий підвищити рівень локалізації в контракті на поставку електровозів в Україну. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на слова міністра економіки, фінансів і відновлення Франції Брюно Ле Мера.

Наприклад, що стосується контракту на поставку електровозів, Alstom готовий локалізувати в Україні до 35% виробництва і обслуговування. На початку обговорення Alstom планувала локалізувати близько 20% виробництва в Україні. Ми зрозуміли, що цього було недостатньо. Це яскраве свідчення нашої готовності враховувати законний запит української влади.

Брюно Ле Мера, міністр економіки, фінансів і відновлення Франції

За словами міністра, наразі в Україні працює 160 французьких компаній, у яких працевлаштовано 30 000 осіб, тому Франція зацікавлена зміцнити зв’язки в дуже конкретних секторах: комунальні послуги з розподілом питної води, енергетика, інфраструктура й транспорт, такі як поїзди, охорона здоров’я і, звичайно ж, сільське господарство.

Зауважимо, на початку травня Укрзалізниця та швейцарська Stadler CIS AG уклали Меморандум про співпрацю та локалізацію в Україні виробництва її пасажирського рухомого складу.

читайте також

Завантаження....