URM
Укрзалізниця Новини

У профспілці оприлюднили зарплати залізничників

Середня заробітна плата працівників залізниць України в червні 2021 р. склала 11394 гривні. Про це повідомляє профспілка залізничників і транспортних будівельників України.

Найбільше грошей отримують працівники Донецької філії (якщо не брати до уваги рівень по ПрАТ, — ред.) — за червень середня зарплата дончан склала 11843 грн.

Середня заробітна плата працівників залізниць України у червні 2021 р.

У профспілці оприлюднили зарплати залізничників

Середня заробітна плата працівників у червні 2021 р. (грн)

Разом з тим зарплати на залізничному транспорті — найнижчі. Загалом працівники транспортної сфери отримали в середньому 12984 грн  в червні.

У профспілці оприлюднили зарплати залізничників

Якщо порівнювати зарплату із травнем, то вона знизилася на 1626 грн. Адже середня заробітна плата всього по ПАТ «Укрзалізниця» на той момент складала 13020 грн.

Разом з тим в УЗ відзвітували, за липень компанія виплатила залізничникам підвищені зарплати. За інформацією в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика, збільшені на 10 % годинні тарифні ставки та посадові оклади отримали працівники, які мають оклад менше 30 тис. грн.

Нагадаємо, раніше Укрзалізниця відтермінувала виплати премій за квітень-червень та виплати на оздоровлення працівникам до 9 липня.

Також стало відомо, що Укрзалізниця взяла кредит у банку для виплати зарплат працівникам. Ідеться про позику розміром понад 900 млн грн. Зокрема, 390 і 344 млн грн кредиту компанія отримала в Ощадбанку, 260 млн грн в банку Кредит Дніпро.

читайте також

Завантаження....