URM
Бізнес Новини Укрзалізниця

Документ: У 2022 році Укрзалізниця завершить процедуру анбандлінгу


У 2022 році Укрзалізниця завершить реорганізацію Товариства з регіональної структури в бізнес-сегменти (анбандлінг). Про це йдеться в Інтегрованому звіті компанії, який є в розпорядженні журналістів URM.

Як відбуватиметься анбандлінг Укрзалізниці

Вантажні перевезення

Виокремлення вантажного перевізника має відбутися відповідно до вимог Директив та Регламентів ЄС, які передбачають розподіл послуг інфраструктури і перевезення та відкриття ринку залізничних перевезень, оскільки на сьогодні такі послуги пов’язані організаційно та фінансово і надаються спільно. Наразі ведеться робота щодо створення філії «Вантажний перевізник УЗ «Карго». Після створення до філії будуть переміщенні необхідні активи Товариства, що забезпечать надійне функціонування вантажного перевізника.

Пасажирські перевезення

Правління Товариства ще у 2020 році прийняло рішення щодо реорганізації структури господарства пасажирських перевезень та оновило організаційну структуру філії «Пасажирська компанія», до складу якої увійдуть виробничі підрозділи:

  • «Швидкісне депо»,
  • «Локомотивне депо Захід»,
  • «Локомотивне депо Південь»,
  • •«Тепловозне депо».

Також було прийнято рішення про передачу з балансу регіональних філій АТ «Укрзалізниця» на баланс філії «Пасажирська компанія» двох локомотивних та одного електровозного депо, а також тягового рухомого складу, що використовується в пасажирських перевезеннях.

В Укрзалізниці зазначають, що виділення вертикалі пасажирських перевезень значною мірою залежить від державної політики, оскільки наразі тарифи на пасажирські перевезення є збитковими та покриваються завдяки прибутку від вантажних перевезень, що суперечить Директивам та Регламенту ЄС у сфері залізничного транспорту.

Інфраструктура

З метою централізації функції управління рухом та підвищення ефективності організації перевізного процесу створено Головний центр управління рухом. Етапи реорганізації:

  1. На першому етапі реорганізації на базі служб перевезень регіональних філій Товариства було створено регіональні центри управління рухом (далі – РЦУП) та їхні райони на базі відділів перевезень дирекцій залізничних перевезень шляхом їхнього укрупнення.
  2. На другому етапі до складу РЦУП регіональних філій приєднано райони, які перебували у складі дирекцій залізничних перевезень; повноваження служб перевезень регіональних філій та їхніх підрозділів передаються до РЦУП.

Нині розпочато третій етап реорганізації, що передбачає об’єднання регіональних центрів. Також продовжується передача активів Товариства до філії «Вокзальна компанія», що в майбутньому увійде до складу бізнес-вертикалі інфраструктури, у зв’язку з необхідністю розмежування послуг інфраструктури й перевезень відповідно до Директив та Регламентів ЄС.

Виробництво та сервіс

Основними реорганізаційними ініціативами у цій вертикалі є трансформаційні перетворення, пов’язані з передачею активів вагонного та локомотивного господарств до вантажного та пасажирського перевізників, а також формування бізнес-вертикалі, що буде спеціалізуватися на капітальних видах ремонту та модернізації рухомого складу. В УЗ вже завершили поділ ремонтної та експлуатаційної складових вагонного господарства по вагонних депо.

Корпоративний центр

У 2020 році Укрзалізниця намагалася проводити заходи й щодо централізації корпоративних функцій. Наприклад, було впроваджено нові уніфіковані організаційні структури юридичних служб регіональних філій Компанії. Також розпочалася централізація обліку на рівні галузевих служб регіональних філій, яка має завершитися до кінця 2021 року.

Непрофільні активи

Займалася Укрзалізниця й непрофільними активами. Так, минулого року було розроблено, затверджено і введено в дію Методику класифікації, вибору способу розпорядження та ранжування непрофільних та надлишкових активів АТ «Укрзалізниця», а також створено постійну Комісію з непрофільних активів АТ «Укрзалізниця».

читайте також

Завантаження....