URM
Укрзалізниця Новини

69% пасажирів позитивно оцінює роботу УЗ

QR-коди з функцією зворотного зв’язку на вокзалах і у вагонах поїздів з’явилися в березні цього року. Просканувавши код, клієнти Укрзалізниці мають змогу моментально дати зворотний зв’язок про якість обслуговування. Загалом у поїздах та на об’єктах Укрзалізниці вже розклеєно 8000 QR-кодів.

Всі звернення одразу отримує та фіксує контакт-центр Укрзалізниці.

В УЗ запевняють, після цього начальник поїзда, черговий по вокзалу або інший працівник залізниці впродовж 15 хвилин вирішує проблему.

На добу ми отримуємо зараз близько 70 відгуків через QR-наліпки, а всього від старту програми — 1400. З них 69% — позитивних. Трохи більше 12 000 відгуків ми отримали завдяки чат-ботам Укрзалізниці, де ми збираємо фідбек від пасажирів з березня минулого року. У чат-боті позитивних відгуків — 80%»

Олександр Перцовський, член правління АТ «Укрзалізниця»

Найбільше позитивних звернень Укрзалізниця отримала щодо роботи залізничних вокзалів Одеси, Запоріжжя та Харкова.

Найбільшу кількість позитивних відгуків отримав поїзд Інтерсіті+ №701/702 Чернігів — Київ та поїзд далекого сполучення №17/18 Харків — Львів.

У подальших планах АТ «Укрзалізниця»: впровадження стандартів якості обслуговування пасажирів, запуск системи контролю за рівнем сервісу із залученням «таємних пасажирів», впровадження системи оцінки споживчої лояльності до бренду Укрзалізниці та посилення мотивації залізничників задіяних в обслуговування пасажирів.

читайте також

Завантаження....