URM
Новини Міжнародні

Китай вкладе гроші в українську інфраструктуру. Які ризики це несе для України?

В українсько-китайській «інфраструктурній домовленості»​ більше політичного підтексту, ніж економіки. Про це йдеться у статті, опублікованій на сайті «Радіо Свобода».

Експерти припускають, що українська влада таким чином шукає донора, який замінив би МВФ, але при цьому не вимагав реформ.

Українська влада шукає альтернативу коштам МВФ та інших західних донорів. Між іншим, влада експрезидента Віктора Януковича грала в дуже схожу гру: нібито готувала Асоціацію з ЄС та розпочинала реформи. Але при цьому нишком шукала підтримки в Китаї та Росії. Це закінчилося погано для Януковича та його оточення.

Гліб Канєвський, голова організації State Watch

Експерт переконаний – фінансові угоди України з Китаєм можуть бути сигналом, що чинна українська влада вирішила не йти шляхом антикорупційних та інших реформ, і для цього знайти кошти деінде, а не в західних партнерів.

Водночас така угода несе значні ризики для України. Зокрема, економічні, безпекові та політичні.

Зазвичай спостерігається формування боргової залежності від Китаю країн, які з ним співпрацюють. А стандартні умови інвестиційних проєктів КНР передбачають залучення китайських підрядників, китайського обладнання та робочої сили, що мінімізує економічну користь для країни, у якій Китай реалізує свій проєкт.

Михайло Гончар, президент Центру глобалістики «Стратегія ХХІ»

Які потенційні небезпеки для України бачать експерти:

  • Відчуження важливих українських активів.
  • Створення механізмів довготривалої економічної залежності.
  • Завдяки цій залежності – нарощування політичного впливу Китаю.
  • Отримання Китаєм контролю над частиною українських торговельних портів.
  • Поступове згортання європейського та євроатлантичного вектору розвитку України – паралельно з нарощуванням співпраці з Китаєм.
  • Україні не варто сподіватися на політичну підтримку від Китаю в умовах російської агресії.
  • Продовження інтенсивної економічної, політичної та безпекової співпраці Китаю з Росією, включно з інфраструктурними проєктами на окупованих територіях України (за прикладом спорудженого Китаєм енергомосту до Криму).

Нагадаємо, що Угоду про співробітництво країни підписали ще 30 червня. Вона передбачає розширення співробітництва, сприяння співпраці між Україною і Китаєм з метою реалізації спільних проєктів у галузі будівництва інфраструктури. Зокрема йдеться про залізничний транзит, аеропорти, порти, комунікації та муніципальне інженерне будівництво. Перед цим кілька місяців українсько-китайська співпраця була на паузі через скандал із підприємством «Мотор Січ».

читайте також

Завантаження....