URM
Новини Укрзалізниця

ЗМІ: Доступ ринку до філії ЦУП окупований компаніями Юрія Кісєля

Голова комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури Юрій Кісєль тісно пов’язаний із компаніями-посередниками, які надають доступ до продукції кар’єрів Укрзалізниці. Про це йдеться у статті видання «Дзеркало тижня».

Про продаж кар’єрів УЗ як не профільних активів говорилося вже давно. Наприклад, коли головою компанії був Володимир Жмак, на продаж збиралися виставити тільки збиткові кар’єри. Про це в одному з інтерв’ю говорив і ексочільник Міністерства інфраструктури Владислав Криклій. Мовляв, якщо потрібно, то Укрзалізниця може замовляти послугу, а не утримувати свої кар’єри, на яких теж хтось може красти.

Утім, поки що «кар’єрна справа» далі розмов та балачок не зайшла. Однак, у тіньовому секторі перерозподілу сфер впливу на щебеневий ринок вирує активне життя.

За даними джерел, за часів міністра інфраструктури Владислава Криклія питання щебеневих кар’єрів УЗ опікуватися його радник і син бізнес-партнера Юрія Кісєля по Кривому Рогу Гіоргія Данелія — Онісе Данелія (балотувався від партії Саакашвілі «Рух нових сил» у парламент 2019-го).

Дзеркало тижня

Зазначається, що попри те, що родина Данелія займається торгівлею та ресторанним бізнесом, за фактом вони допомагають Кісєлю контролювати ринок «надлишків» будматеріалів, які УЗ продає за цілком ринковими цінами.

Таким чином, крім схеми заробітку на атестації моряків, схем із дорожньо-будівельними підрядами, участі в скандалах на кшталт «Криворіжгейту», Кісєль вирішив, як видно, підім’яти під себе ще й промисловий напрям залізниці.

Дзеркало тижня

За інформацією журналістів видання, така ситуація на кар’єрах УЗ склалася як наслідок невдалої спроби провести тіньову приватизацію кар’єрів із боку Криклія.

Як наслідок, поява «ексклюзивних» посередників на щебеневих і гранітних кар’єрах УЗ призводить до істотного підвищення цін на продукцію, отже, до подорожчання спорудження об’єктів у межах «Великого будівництва».

Довідка

На основні засоби Філії “ЦУП”, згідно з пооб’єктним планом ремонту основних засобів на 2021 рік, планується витратити близько 7,7 млн грн, з яких для капітального ремонту машин, механізмів та обладнання потрібно витратити 4,6 млн.

Складові збитковості щебневих кар’єрів Укрзалізниці - інтерв’ю з Валентиною Романченко

Усі кар’єри філії продають щебінь для Укрзалізниці нібито за собівартістю. Утім, різниця ціни реалізації для УЗ та собівартості тонни продукції може становити 5-6%. Тобто Укрзалізниця іноді купляє щебінь дешевше за визначену собівартість, що поміж іншого призводить до збитків філії. Крім цього, середня ринкова вартість щебеню майже всіх фракцій вища за пропоновані ціни з кар’єрів УЗ на 100-110 грн, що створює корупційні ризики.

Так, у 2018-му – 31,3 млн грн збитків, у 2019-му – 63,4 млн грн., у 2020-му – 256 млн грн, у 2021-му – майже 50 млн грн збитків.

Загальна виробнича потужність кар’єроуправлінь філії “Центр управління промисловістю” – 8,2 млн куб. м (коефіцієнт переводу в тонни – 1,38). Приблизна виробнича потужність у 2021 році, під час “Великого будівництва”, – 2,7 млн куб. м.

Нагадаємо, що про корупційні схеми з продажу щебеню на кар’єрах Укрзалізниці раніше повідомляла СБУ. Керівник виробничого підрозділу “ЦУП” отримував близько мільйона гривень на місяць готівкою упродовж пів року.

Зазначимо, що залізничними гранітними кар’єрами опікується філія “Центр управління промисловістю”. Їх дев’ятнадцять. Останні три роки підприємство показує невтішні фінансові результати: загальна сума збитків від початку 2019-го – понад 319 мільйонів гривень.

Раніше URM повідомляв про штучну збитковість кар’єрів Укрзалізниці у інтерв’ю колишньої керівниці філії ЦУП Валентини Романченко.

читайте також

Завантаження....