URM
Укрзалізниця Новини Рухомий склад

Збитки Укрзалізниці від довгострокових договорів становлять понад 14 мільйонів гривень щомісячно — ТСК

Через впровадження довгострокових договорів зараз на залізниці дефіцит піввагонів власності АТ «Укрзалізниця».

Піввагони довелося терміново замінити іншим рухомим складом. Тепер вагони-зерновози ЦТЛ подають взамін піввагонів, перевозячи пісок, мінеральні добрива, щебеневу продукцію та інші вантажі, які не передбачені для завантаження та перевезення у вагонах-зерновозах.

При цьому в піковий період вантажних залізничних перевезень, була встановлена плата за подобове користування вагоном-зерновозом на рівні 111 грн без урахування ПДВ. Водночас приватні вагони-зерновози наразі активно зайняті вантажними перевезеннями профільної продукції за ціною від 350 грн до 500 грн без урахування ПДВ. Це призводить до додаткових збитків Перевізника.

Найзатребуваніший у парку вантажних вагонів ЦТЛ — піввагон. У робочому парку АТ «Укрзалізниця» близько 17 700 одиниць, з них на піввагони-«новобудови» — це близько 9 500 одиниць. Решта вагонів, понад 8 200 цього типу, є вагонами старої побудови, ще близько 5 300 вагонів старої побудови становлять неробочий парк.

Потреба в закритті зобов’язань за довгостроковими договорами становить понад 45 000 піввагонів на місяць. Вартість подобової плати за використання вагонів власності АТ «Укрзалізниця» за умовами довгострокових договорів становить 480 — 500 гривень без урахування ПДВ.

Решта учасників ринку вантажних перевезень, які не обтяжують УЗ зобов’язаннями за довгостроковими договорами, оплачують за подобове використання вагона — 700 гривень без урахування ПДВ.

У ТСК підрахували: потреба у закритті потреб решти учасників ринку вантажних перевезень у піввагонах ЦТЛ, які готові оплачувати подобово плату за піввагон в розмірі 700 гривень, перевищує попит — понад 72 000 піввагонів на місяць.

Тож збитки  АТ «Укрзалізниця» лише в частині застосування довгострокових договорів з подобового використання піввагонів становлять понад 14 мільйонів гривень щомісячно.

Рішення УЗ про заміну дефіциту парку піввагонів вагонами-зерновозами не вирішило цього дефіциту, а призвело до ризику пошкодження вагонів. Тому збитки від такої діяльності можуть становити близько 30 мільйонів гривень щомісячно.

читайте також

Завантаження....