URM
Порти Новини

Перший контейнерний караван Дунайського пароплавства готується до повернення в Ізмаїл

Контейнерні перевезення з дунайських портів у Констанцу стають більш масштабними. Наприкінці травня в Ізмаїлі вперше був сформований контейнерний караван у складі самохідного судна «Капітан Ширков» та п’яти барж (загальна місткість 300 TEU).

На даний час розвантажувальні роботи у Констанці завершені. Караван вже частково (180 TEU) завантажений імпортним вантажем. Прогнозується, що наприкінці наступного тижня судна будуть зустрічати в Ізмаїлі.

Контейнерний напрям — це можливість використовувати флот УДП більш ефективно. Адже каравани із зерном, як правило, змушені здійснювати зворотні переходи в баласті. Водночас контейнерні перевезення можуть бути затребувані як для експортних операцій, так і для імпортних.

Ми починали контейнерні перевезення з невеликих об’ємів, у квітні-травні частка експортних вантажів в рази перевищувала імпорт. Але нам вдалось знайти баланс, зацікавити фрахтувальників, сформувати потрібні обсяги вантажу в обох напрямках. Наша ідея сформувати контейнерний караван спрацювала, попит на контейнерні перевезення буде зростати – ми це вже відчуваємо.

Дмитро Москаленко керівник УДП

Перший контейнерний караван Дунайського пароплавства готується до повернення в Ізмаїл

читайте також

Завантаження....