URM
Події Новини Укрзалізниця

Зранку 4 ракети влучили в ДВРЗ, де немає військової техніки, — О. Камишін

Сьогодні зранку російські війська вчергове обстріляли залізничну інфраструктуру. Про це повідомив очільник Укрзалізниці Олександр Камишін.

За його повідомленням, 4 ракети вдарили по Дарницькому вагоноремонтному заводу, що розміщено на лівому березі Києва.

В принципі, для нас це вже стандартний початок дня. Вони б’ють по залізниці щодня, ми оперативно ремонтуємось і їдемо далі. Серед залізничників був один поранений, йому надали медичну допомогу. І оперативно приступили до ліквідації наслідків удару.

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін

Очільник УЗ пояснив, що зранку не робили ніяких публічних заяв про обстріли, тому що цього разу рух пасажирських поїздів не затримувався.

Та не промовчало російське міноборони. Вони вчергове збрехали, що ціль удару — «поставленные восточноевропейскими странами танки Т-72 и другая бронетехника, размещенные в корпусах вагоноремонтного предприятия». Офіційно заявляю — на території ДВРЗ немає військової техніки. Цей завод ремонтував піввагони та зерновози, які ми використовуємо для вивозу експортної продукції.

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін

Щоб переконатися, що справжня ціль росії — економіка України та мирне населення, голова правління АТ «УЗ» офіційно запрошує всіх журналістів — і українських і іноземних — сьогодні на ДВРЗ. За його словами, основне для росії — перекрити нам можливість експортувати українську продукцію на захід.

читайте також

Завантаження....