URM
Вантажні перевезення Новини Укрзалізниця

Пріоритети Укрзалізниці на квітень

Нарощування обсягів вантажоперевезень є пріоритетним для Укрзалізниці на найближчий місяць. Про це заявив Олександр Камишін в інтерв’ю gmk.center.
Основним пріоритетом для перевізника є економіка держави, томі після зниження необхідності в евакуаційних рейсах, залізниця починає нарощувати вантажні перевезення.

Ми вийшли з програмою «Залізна економіка», яка складається із трьох напрямів. Перший – «Залізний термінал», це розширення пропускної спроможності західних прикордонних переходів. Друге – «Залізна посівна». Тут наше завдання – допомагати аграріям швидше «наздоганяти» обсяги дизеля та добрив. Третє – релокація бізнесу на майданчики Укрзалізниці в межах державної програми.

Голова правління Укрзалізниці Олександр Камишін

За словами очільника Укрзалізниці, другий напрям — «Залізна посівна» — став найуспішнішим. Цьому сприяла перебудова системи закупівель дизпального, яка сталася ще до початку активних бойових дій. Саме це стало основою для якісної співпраці з аграріями.

Перший напрям «Залізний термінал» набирає обертів, оскільки поки залізниця є основним логістичним коридором, але навіть за повернення портів, однаково буде нарощуватися потенціал експорту. Збільшення ж експортного перевантажувального обсягу навіть у 10 разів можливе просто зараз.

Пріоритетом УЗ №1 зараз є «розшивка» західних прикордонних переходів. Дуже багато уваги приділяємо саме їм.

Голова правління Укрзалізниці Олександр Камишін

За словами Камишіна, ці термінали повинні мати таку пропускну здатність, щоб за потреби її можна було збільшити у 5 разів.

Щодо останнього, третього напрямку розвитку залізниці, релокації бізнесу, то він великого попиту не має.

По-перше, бізнесу потрібно залишатися там, де він є, забезпечуючи робочі місця та податки в регіоні. По-друге, не кожний бізнес можна ефективно перевезти, оскільки порушуються виробничі ланцюжки.

Голова правління Укрзалізниці Олександр Камишін

Простежується прогрес у вантажоперевезеннях у квітні. Якщо на початку місяця план на місяць був 272 тис. т на добу, зараз його підвищили до 300 тис. т на добу.

читайте також

Завантаження....