URM
Пасажирські перевезення Міжнародні Новини

Майже 120 тис. безоплатних квитків видала Угорська державна залізниця українцям

Угорська державна залізниця MÁV-Start видала 119 000 безкоштовних квитків солідарності тим, хто їде від війни в Україні. Їхня вартість становить 152 мільйони форинтів. Про таке повідомляє hirado.hu із посиланням на World Economy.

Майже половина з них видана на потяги до залізничних вокзалів Келеті (Східний) та Нюготі (Західний) у Будапешті. Переважно біженці прямують до Австрії, Німеччини та Польщі.

Залізнична компанія повідомляє, що кожні чотири години із українсько-угорського кордону до столиці курсує додатковий спеціальний рейс Загонь – Будапешт (вокзал Келеті), який формують із резервних вагонів, тому це не впливає на графік регулярних рейсів та встановлену пропускну спроможність.

Водночас офіс прем’єр-міністра Угорщини повідомляє, що Столичний комітет оборони з 21 березня відкриває велику транзитну зону очікування у спортзалі ВОК поблизу Східного вокзалу та перемістить туди біженців із залізничних вокзалів — Східного та Західного.  У залі очікування надаватимуть безкоштовні послуги біженцям, зокрема перекладача, медичне обслуговування, надання допомоги мамам із дітьми, доступ до інтернету тощо.

Особам, які потребують житла, також буде надано допомогу в організації проживання, а також в управлінні імміграцією, пов’язаною із наданням статусу притулку та дозволу на проживання. У залі також розміщується персонал організацій допомоги, який може забезпечити їжею, напоями, туалетно-косметичними засобами, підгузками тощо.

Офіс прем’єр-міністра Угорщини

У повідомленні йдеться, що в залі очікування відкриється міжнародна каса MÁV, а пасажирам буде надано доступ до Східного та Західного залізничних вокзалів та міжнародного аеропорту Ференца Ліста.

Нагадаємо, CN (Canadian National Railway Company) оголосила, що зробить спільну пожертву в розмірі 1,1 мільйона канадських доларів Канадсько-українському фонду та Razom у Сполучених Штатах на підтримку українців, переміщених через війну в Україні.

читайте також

Завантаження....