URM
Новини

Укрзалізниця евакуювала останніх чотирьох українських машиністів з білорусі

18 березня успішно завершилася спецоперація з повернення в Україну останніх чотирьох українських машиністів, які залишилися на території білорусі. Про це повідомив у Telegram голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

До війни локомотиви УЗ щодня заїжджали в росію і білорусь з вантажними поїздами. Коли почалася війна, на території росії та білорусі опинилися 12 українських машиністів. 8 машиністів повернули на батьківщину в перші дні війни. А чотири машиністи провели в білорусі 23 дні. Проти ночі 19 березня вони через Польщу повернулися в Україну.

Я вдячний всім, хто планував, домовлявся і відпрацьовував цю спецоперацію. Команді залізничників, дипломатів, спецслужб. Я вдячний нашим партнерам з Польщі. Вдячний білоруським залізничникам за людяне ставлення до наших людей. Я ще раз переконуюся, що серед білорусів залишилися чесні люди, особливо серед залізничників.

Олександр Камишін

Нагадаємо, Центр протидії дезінформації при РНБО України заявив, що влада білорусі дозволила пересування російських ракет своєю залізницею.

читайте також

Завантаження....