URM
Укрзалізниця Новини

Сергій Лещенко став заступником голови оновленої наглядової ради УЗ

Оновлена Наглядова рада Укрзалізниці провела перше засідання. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Міністр інфраструктури Олександр Кубраков, який також взяв участь у засіданні.

Початок роботи нової Наглядової ради Укрзалізниці – важливий етап для реформи корпоративного управління. З самого початку наша команда заявляла про необхідність дотримання принципів OECD, налагодження ефективної роботи Правління та Наглядової ради»

Олександр Кубраков

Незалежними членами ради стали:

  • Амелін Анатолій Ігорович
  • Долл Александер
  • Карновскі Якуб
  • Хафер Гепард

Державу у Наглядовій раді представлятимуть:

  • Лещенко Сергій Анатолійович
  • Ломджарія Давід
  • Москаленко Сергій Валерійович

Також під час засідання було обрано голову Наглядової ради — ним став Хафер Гепард. Заступником голови став Лещенко Сергій.

За словами Міністра, за останні пів року Міністерство та Уряд заклали гарну основу для розвитку УЗ. Йдеться про:

  • підвищення вантажних тарифів,
  • налагодження прямих закупівель електроенергії у виробника,
  • старт десятирічної програми оновлення українського парку вантажних вагонів.

За словами Кубракова, в пріоритеті – трансформація пасажирських перевезень, масштабне оновлення інфраструктури в рамках «Великого будівництва», ефективні вантажні перевезення.

Наступне засідання Ради пройде в кінці лютого.

Раніше в МІУ розповіли, які завдання стоять перед наглядовою радою УЗ

читайте також

Завантаження....