URM
Інфраструктура Новини

Михайло Соколов: Держава має піклуватися про підтримку інфраструктури залізниці

Перевезеннями мають займатися приватні оператори, а держава має піклуватися про підтримку інфраструктури залізниці. Таку думку висловив заступник голови ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» Михайло Соколов.

Подивімося, що ми як країна обіцяли, коли ми підписували асоціацію з ЄС. Ми говорили, що  проведемо реформу залізниці. Ця реформа полягає у тому, що у державній власності має залишитися інфраструктура. Державна компанія, як оператор інфраструктури, має піклуватися саме про підтримку інфраструктури. А ось перевезення мали б стати приватним та конкурентним ринком.

Михайло Соколов

Читайте також: Андрій Буковський: ми створили монстра та забули, що мали його розділити

Він наголосив, що за підтримку інфраструктури має відповідати державний оператор. А тариф за користування цією інфраструктурою має бути для всіх однаковий.

У мене питання, а чого тоді ми в принципі раптом перейнялися вагонами, які в принципі повинні стати приватними. При чому вони вже мали б стати приватними. Ми цю реформу просто зриваємо. У нас два роки у парламенті лежить відповідний закон, який написаний повністю відповідно до євродирективи. А ми тут на 10 років вперед плануємо, що Укрзалізниця будуватиме вагони та матиме свій власний парк.

Михайло Соколов

Нагадаємо, у 2022 році Укрзалізниця завершить реорганізацію Товариства з регіональної структури в бізнес-сегменти (анбандлінг). Про це йдеться в Інтегрованому звіті компанії.

читайте також

Завантаження....