URM
Укрзалізниця Новини

План щодо закупівель запчастин для локомотивів виконано на 8 %

Член правління Укрзалізниці Орест Логунов, який відповідає за закупівлі, назвав критичні позиції, за якими зірвано закупівлі.

Так, за його словами, насамперед це запчастини для локомотивів. План закупівель за перші три квартали було виконано на 8 %. Також є проблеми з закупівлі матеріалів для верхньої будови колії.

Наводжу цифри: річний план із закупівлі рейок – близько 40 000 тонн, план основної діяльності – 3 000, а за три квартали було закуплено 129 тонн. На сьогодні нам уже вдалося законтрактувати весь річний обсяг та закупити 15 000 тонн.

Орест Логунов

Третьою позицією є паливно-мастильні матеріали, хоча Логунов зауважив, що зараз в УЗ є запас на 14-18 днів.

Зауважимо, що наразі в системі ProZorro є низка тендерів щодо закупівлі обладнання для локомотивів на загальну суму понад 100 млн грн.

Нагадаємо, на початку листопада Укрзалізниця відзвітувала, що протягом місяця відновлено ритмічне постачання матеріалів для стабільного функціонування та виконання ремонтних робіт попри низку зірваних тендерів.

Також варто зазначити, що раніше URM повідомляло, що Рінат Ахметов є головним вигодонабувачем від закупівель Укрзалізниці, а обсяги замовлень зросли після призначення в.о. голови правління Олександра Камишіна.

Крім цього, сам Орест Логунов  з лютого 2015 року працював логістом в компанії ДТЕК. Вихідцем зі структур Ахметова є Камишін, який працював в холдингу SCM.

читайте також

Завантаження....