URM
Пасажирські перевезення Новини Укрзалізниця

В Польщі перебувають 3 вагони Укрзалізниці з приписаними до них провідниками

На території Польщі знаходяться 3 вагони Укрзалізниці з приписаними до них провідниками. Про це журналістам URM стало відомо з власних джерел. Щоб розібратися в ситуації і дізнатися про умови, у яких живуть працівники компанії, ми відправили інформаційний запит в Укрзалізницю.

В Польщі перебувають 3 вагони Укрзалізниці з приписаними до них провідниками

Нагадаємо, після поломки гальмівних систем двох вагонів у Польщі, у складі поїзду Варшава-Київ залишився один вагон, який 12 листопада прибув до столиці.

У ТСК Верховної Ради з питань Укрзалізниці зазначають, що це вже третій несправний вагон з 4 листопада, коли УЗ відновила рейси до Польщі.

Головна причина таких випадків – відсутність в Укрзалізниці дієвого контролю якості технічного обслуговування, ремонту та модернізації рухомого складу. Якщо і є такий контроль, то, судячи з тих вагонів, які на Варшавському вокзалі особисто бачив експерт, він суто формальний. Адже вагони, які в несправному стані залишилися у Варшаві, мали негерметичну гальмівну систему, про що свідчили і наліпки, які були розміщені на вагоні залізничниками. Польські локомотиви, в автоматичному режимі виявляють такі несправності через комп’ютерні системи. Тож після того, як вони зафіксували проблему, з’являється сигнал тривоги і вагони виключають зі складу поїзду.

Юлія Гришина, очільниця профільної ТСК

Разом з тим експерт із ризиків у сфері залізничного транспорту з Польщі Анджей Цебула незадовільно оцінив стан вагонів у поїзді 67/68 до Варшави.

Будь ласка, врахуйте той факт, що цей потяг є вітриною України в ЄС, але УЗ дозволяє собі включати в цей поїзд пошкоджені вагони. Квиток на цей потяг коштує майже 1400 грн, що становить 200 злотих у польській валюті. При цьому квиток на потяг Express Intercity Premium — Pendolino (це найвищий комфортний клас поїзда в Польщі) коштує 150 злотих.

Анджей Цебула

Ось якими фотографіями з поїзда поділився експерт:

читайте також

Завантаження....