URM
Укрзалізниця Інфраструктура Новини Пасажирські перевезення

Укрзалізниця завершила реконструкцію вокзалу в Хусті

Укрзалізниця завершила реконструкцію вокзального комплексу в Хусті, що на Закарпатті. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик у Facebook. Він відзначив – залізничний вокзал та іншу інфраструктуру комплексу залізничники відродили фактично власними силами.

У ході реконструкції вокзального комплексу будівельники:

  • здійснили перепланування приміщень,
  • укріпили та утеплили стіни,
  • замінили підлогу, на дах вклали металочерепицю.

Також замінено вікна, двері, мережу силового електрообладнання й оновлено систему електроосвітлення, влаштовано нові системи вентиляції, гучномовного зв’язку, внутрішні та зовнішні мережі водопостачання й водовідведення, пожежної сигналізації та оповіщення тощо.

«Вокзальний комплекс у Хусті має 150-річну історію. На жаль, остання реконструкція тут проводилася близько 90 років тому. Технічний стан та естетичний вигляд будівель вимагав ґрунтовного ремонту, який ми зробили менш ніж за два роки. Сподіваюсь, що це буде вагомим вкладом нашої компанії в розвиток туристичного потенціалу міста та регіону», — наголосив керівник Укрзалізниці.

Крім того, у Хусті відремонтували посадкові платформи, поряд із будівлею вокзалу з’явилася автостоянка, з урахуванням побажань та за безпосередньої участі працівників станції впорядковано прилеглу територію.

Укрзалізниця завершила реконструкцію вокзалу в Хусті Укрзалізниця завершила реконструкцію вокзалу в Хусті

читайте також

Завантаження....