URM
Рухомий склад Новини

За останні 9 років у вагонобудівній галузі України відбулося рекордне скорочення кількості робочих місць

У вагонобудівній галузі України за останні 9 років відбулося рекордне скорочення кількості робочих місць – у 2,5 раза. Про це йдеться у статті «Велике будівництво і незворотне вибуття вагонів«.

Падіння обсягів реалізації вантажних вагонів за цей час – приблизно 90 %. Катастрофічно, у 53 рази, знизився експорт. Якщо раніше працювало 18 профільних підприємств, то зараз залишилося всього п’ять.

Утім, в Укрзалізниці запевняють, що вагонобудівна галузь зможе забезпечити в повному обсязі необхідну кількість замовлень, адже, за розрахунками, українські вагонобудівні підприємства здатні забезпечувати у 2-3 рази більші замовлення. Про це повідомив заступник директора Департаменту комерційної роботи УЗ Валерій Ткачов. Він зазначає, що Перевізник буде відстежувати цінові маніпуляції й боротися з ними.

У нашій моделі, яку ми презентували, все враховано. Це зважена модель, яка дозволяє протягом 7-ми років оновити парки як українські, так і приватних операторів. Так само і прибрати списаний у РФ мотлох. На зустрічі із власниками вагонів ми обговорювали, чи впораються вагонобудівники. Відповідь – так. Сумарно 9 українських підприємств можуть будувати щорічно 20-30 і більше тисяч вагонів. У нашій програмі передбачено від 3 до 10 тисяч вагонів. З такими обсягами наші підприємства впораються легко.

Валерій Ткачов

Нагадаємо, що дискусії щодо оновлення вагонного парку ведуться вже не один рік. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства й Міністерство інфраструктури розробляли програму кардинального оновлення залізничної галузі України на найближчі 10 років. До того ж, улітку минулого року в УЗ створили аналогічну державну програму на 2021-2025 рр. Її хотіли затвердити до кінця 2020 року. Але тоді зважили на складнощі фінансування. Тож за теперішнього правління й фактичної умови утворення Антикризового штабу додаткове фінансове навантаження на Перевізника в майже 900 млн євро має цілком реальні перспективи для здійснення. Але яку роль у Великому будівництві вагонів займатиме держава — досі велике питання. Детальніше читайте у статті «Велике будівництво і незворотне вибуття вагонів».

читайте також

Завантаження....