URM
Укрзалізниця Бізнес Міжнародні Новини

УЗ розблокувала частину рахунків

Укрзалізниця розблокувала низку своїх банківських рахунків, які раніше було заблоковано через рішення суду. Про це в коментарі “Інтерфакс-Україна” повідомив начальник компанії Іван Юрик.

Ситуація, дійсно, серйозна, але ми зараз її регулюємо. Деякі рахунки вже розблоковані. Арешт певних коштів на наших рахунках відбувся в рамках спроби стягнути борг, який позичала УЗ у 2011-2012 роках у російського Промінвестбанку. У лютому 2019 року цей банк продав наш борг міжнародній небанківській установі.

Іван Юрик

Юрик зазначив, що УЗ не була стороною цієї угоди і тому не може відповідати за юридичні ризики, які були закладені в  ній.

Зараз тривають судові процеси щодо підтвердження дійсності цього перевідступу, існують чинні рішення судів, які забороняють стягувати цей борг до моменту підтвердження належності нового кредитора, і як тільки ці процеси добіжать до свого логічного кінця, ми зможемо фіналізувати угоду з реструктуризації зазначеної заборгованості.

Іван Юрик

Зауважимо, що мова йде про борги УЗ перед  компанією VR Global Partners, L.P. (Кайманові острови),  яка є тримачем боргу УЗ у 160 млн доларів. 22 квітня Верховний суд задовольнив їх позов до Перевізника й уже у травні рахунки було заарештовано.

читайте також

Завантаження....