URM
Пасажирські перевезення Новини

Донецька залізниця перевезла майже 2 мільйони осіб приміськими поїздами

Від початку року Донецька залізниця перевезла майже 2 мільйони осіб приміськими поїздами. Про це повідомляє пресслужба філії у Facebook.

Зазначається, що приміські перевезення – це один з найпопулярніших видів транспортного сполучення у регіоні. Згідно з розкладом, щодня у приміському сполученні здійснюється 76 рейсів.

Так, за 9 місяців нинішнього року приміськими поїздами Донецької залізниці перевезено майже 2 мільйони осіб. З цього числа 647,1 тисячі осіб або 34 % – це пасажири пільгових категорій населення.

Наразі тарифи на проїзд залізничним транспортом у приміському сполученні досить низькі, у порівнянні з іншими видами.

Зокрема, вартість проїзду до 5 км становить 12,00 грн, до 20 км – 15,00 грн, а максимальна вартість (до 350 км з однією пересадкою) – 80,00 грн.

Нагадаємо, що за 2020 рік Укрзалізниця отримала від місцевих органів влади лише 28 % компенсацій за пільгові перевезення пасажирів у приміському сполученні.

Через таке ставлення з боку місцевої влади до перевізника в Укрзалізниці планують перейти на укладання публічних договорів з обласними адміністраціями про надання послуг і лише за наявності відповідного договору здійснювати перевезення.

читайте також

Завантаження....