URM
Події Новини Укрзалізниця

(ВІДЕО) За версією УЗ аварія на Житомирщині сталась через застарілий рухомий склад

*Інформація оновлюється

В Укрзалізниці назвали причини аварії на Житомирщині

27 жовтня у районі села Чорнорудка Житомирської області стався схід вантажних порожніх вагонів. На офіційній сторінці Укрзалізниці вже розповіли про причину інциденту

Аварія сталась через незадовільний стан застарілого рухомого складу приватного парку — зійшли порожні напіввагони»

Пресслужба Укрзалізниці

Пізніше в Укрзалізниці видалили повідомлення про те, що аварія сталась через незадовільний стан застарілого рухомого складу. Але на скріншотах все зберіглося

(ВІДЕО) За версією УЗ аварія на Житомирщині сталась через застарілий рухомий склад

 

В профільній ТСК назвали іншу ймовірну причину аварії 

Водночас у Тимчасовій слідчій комісії щодо стану Укрзалізниці наголошують — офіційних результатів розслідування причин сходу вантажних вагонів на Житомирщині досі не має. Про це повідомила Голова Тимчасової слідчої комісії щодо стану Укрзалізниці Юлія Гришина.

За словами народної депутатки, одна з основних версій – поганий стан інфраструктури.

Разом з тим Гришина відзначила, що вагони, які перекинулися були фактично новими.

Черговий схід вагонів стався днями на Житомирщині, неподалік селища Чорнорудка.«Лягли» на бік 10 практично нових вагонів 2019 року випуску. Їхній власник – Ferrexpo. Унаслідок аварії було блоковано проїзд обома головними коліями. Суттєво затримались понад 20 пасажирських потягів. Офіційних результатів розслідування наразі ще немає, але одна з основних версій – поганий стан інфраструктури»

Юлія Гришина

(ВІДЕО) За версією УЗ аварія на Житомирщині сталась через застарілий рухомий склад

Відзначимо, що 28 жовтня, орієнтовно в 10:00 в Укрзалізниці пообіцяли вийти на фінішну пряму робіт з ліквідації наслідків сходження вантажних вагонів. Через схід вагонів затримується низка поїздів.

Пізніше в УЗ повідомили, що Укрзалізниця відновила рух ділянкою, де стався схід вантажних вагонів.

Перший пасажирський поїзд №30 Ужгород — Київ відправився зі ст. Чорнорудка (Житомирська область) та проїде по парному шляху прямування. Затримка поїзда склала понад 1 годину. Надалі всі пасажирські поїзди, які з 27 жовтня змінили маршрут через аварію, повернуться до свого звичного маршруту та прямуватимуть з мінімальною затримкою»

Повідомлення Укрзалізниці

Нагадаємо, 27 жовтня у районі села Чорнорудка Житомирської області стався схід вантажних порожніх вагонів.Зазначимо, що з рейок зійшло 10 вагонів. В наслідок аварії було порушено габарити двох колій. На місце події виїхала комісія АТ «Укрзалізниця», причини сходу розслідуються.

читайте також

Завантаження....