URM
Новини Кадри Укрзалізниця

Найбільша профспілка ініціює “італійський страйк” Укрзалізниці. Цього разу удар буде набагато помітнішим

Рада Профспілки залізничників та транспортних будівельників констатувала, що наразі незрозумілою є ситуація з підвищенням тарифних ставок та посадових окладів працівників, керівництво Укрзалізниці надає звіти щодо прибутковості компанії за рахунок відтермінувань обов’язкових витрат на утримання основних засобів, забезпечення персоналу спецзасобами та підвищення соціальних виплат, посадових окладів тощо. Це стало відомо з протоколу наради функціонерів профспілки, який розміщено на сайті профспілки та є у розпорядженні URM. Із нього випливає, що недотримання правил галузевої угоди, а також попередні безрезультатні акції “роботи за правилами” створюють надмірну соціальну напругу. Тож сигнальна акція “тихий італійський страйк”, наголошують у профспілці, — найбільш цивілізований спосіб початку соціального діалогу із відповідальними структурами. 

Під час наради Профспілки залізничників та транспортних будівельників рекомендовано скликати  організації солідарної підтримки діям профспілки від ЄФТ, ФПТУ, ФПУ, МОТ і МКПЗ. 

Нагадаємо, що Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України не підтримала оголошений Вільною профспілкою машиністів локомотивного депо Кременчук «італійський страйк».

Ми дотримуємось позиції, що будь-які деструктивні спроби блокування перевізного процесу є неприйнятними. Вважаємо, що навіть локальне перешкоджання може спричинити негативний вплив на діяльність Товариства. У результаті це завдає матеріальної шкоди державі та трудовому колективу компанії та підриває репутацію залізничної галузі.

pr

читайте також

Завантаження....