URM
Укрзалізниця Вантажні перевезення Новини

Суд відкрив провадження у справі щодо збільшення тарифів на вантажні перевезення

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом ПРАТ «МК «Азовсталь» до Міністерства інфраструктури України та ухвалив розглядати її за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

Так, позивач просить суд скасувати наказ міністерства, яким було підвищено тарифи на вантажні перевезення залізничним транспортом з 17 серпня 2021 року. Зокрема йдеться про оскарження наказу Мінінфраструктури України № 418 від 11.08.2021 «Про внесення змін до Коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги».

На думку позивача, вказаний наказ ухвалено міністерством з порушенням положень Конституції України та Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Нагадаємо, 17 вересня ПРАТ «МК «Азовсталь» подало позов до Окружного адміністративного суду Києва. Проте тоді суд повернув заяву юристів «Азовсталі» на доопрацювання.

читайте також

Завантаження....