URM
Укрзалізниця Новини

16 вересня відбудеться перше засідання Антикризового штабу Укрзалізниці

8 вересня 2021 року уряд погодив створення Антикризового штабу з відновлення сталого функціонування Укрзалізниці. Перше засідання відбудеться 16 вересня.

Штаб очолив міністр інфраструктури Олександр Кубраков. Перше засідання буде присвячене ситуації із закупівлями критично важливих матеріалів, які необхідні для стабільного функціонування галузі та проведення ремонтів.

Зокрема в МІУ вважають, що виконання плану закупівель знаходиться на критично низькому рівні:

  • план постачання запасних частин, матеріалів та обладнання не перевищує 9%;
  • централізоване постачання матеріалів для колійного господарства становить лише 10%;
  • зірвано закупівлі стрілочних переводів та запасних частин до них;
  • затримки у закупівлях пального цього року вже двічі призводили до зупинок у перевезеннях.

Першочерговим завданням, яке має вирішити Антикризовий штаб, є налагодження процесу закупівель та ритмічних поставок матеріально-технічного забезпечення, зокрема за критичними для інфраструктурного, вагонного та локомотивного господарств позиціях.

До Антикризового штабу увійшли заступник міністра інфраструктури Василь Шкураков, в.о. голови правління Укрзалізниця Олександр Камишін, заступник міністра економіки України Крістіна Голубицька, заступник міністра фінансів України Олександр Кава, представники правоохоронних органів, Антимонопольного комітету України, EBA, ACC та інші.

Нагадаємо, раніше у пресслужбі МІУ заявляли, що Антикризовий штаб – дорадчий орган, до якого увійдуть також і представники правоохоронних органів.

читайте також

Завантаження....