URM
Рухомий склад Новини

ФРТУ: Слабка ланка Укрзалізниці — дефіцит локомотивів та неефективна диспетчеризація

Слабка ланка Укрзалізниці — дефіцит локомотивів та неефективна диспетчеризація. Якщо Перевізник розв’яже ці проблеми — швидкість перевезень залізницею зросте. Про це заявив генеральний директор Федерації роботодавців транспорту України Володимир Гусак.

Локомотиви зараз є тим дуже вузьким місцем, яке заважає УЗ показувати кращі операційні результати. На нашу думку, дефіциту вантажних вагонів, напіввагонів та зерновозів в Україні немає. І коли, скажімо, на початку цього року оборот вагонів складав шість діб, то всього вистачало – і піввагонів, і зерновозів, й іншого рухомого складу. Але зараз оборот вагонів збільшився до восьми діб. І почався з’являтися дефіцит.

Володимир Гусак

За його словами, програма УЗ щодо закупівлі локомотивів дозволить розв’язати проблему швидкості доставки вантажів, яка останнім часом суттєво загострилась. Проте експерт зазначив: він сумнівається, що компанія здатна реалізувати заявлені наміри, адже в попередні роки інвестиційні плани УЗ хронічно не виконувалися. Зокрема, у 2019-му році інвестиційну програму було виконано лише на 50 %, а в попередні роки — не перевищувало 70 %.

Локомотиви є зараз тим визначальним чинником, який впливає на ефективність руху поїздів по УЗ та той самий оборот вагонів. Тому ідею закупівлі нових локомотивів ми підтримуємо. Але яким буде втілення, якщо УЗ ніколи не виконує заявлені інвестиційні програми?

Володимир Гусак

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури пропонує передбачити у бюджеті України на 2022 рік 132,4 млн євро авансової плати за постачання локомотивів Alstom.

Більш детально про співробітництво раніше розповів керуючий директор Alstom у Центральній та Східній Європі Антоніо Морено.

читайте також

Завантаження....